73,92 Excl. BTW73,92 Excl. BTW

12 op voorraad

Allied Telesis AT-SPSX netwerk media converter 1250 Mbit/s 850 nm

Artikelnummer: ALLIEDTELESIS_990-001201-00 Categorie:

Beschrijving

Allied Telesis AT-SPSX. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit/s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Gevoeligheid: -30 dBmW. Interface: LC

De Allied Telesis SP serie levert flexibele, full-duplex 1 Gigabit Ethernet-connectiviteit. Deze hot-swappable fiber interfaces passen naadloos in een SFP-slot van Allied Telesis producten die SFP compatibel zijn. Configuraties kunnen worden geoptimaliseerd om zich te meten aan verschillende afstanden en service benodigheden. De AT-SPSX is toepasbaar voor Multimode fiber met een afstand tot 550 meter.

Garantie: 2Jaar

Extra informatie

Gewicht 0,0370 kg
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens

1250 Mbit/s

Brand

Allied Telesis

State

Default

Connectiviteitstechnologie

Bedraad

Code geharmoniseerd systeem (HS)

85176990

Maximaal bereik

550 m

Golflengte

850 nm

Hot-swap

Ja

Bedrijfstemperatuur (T-T)

-5 – 70 °C

Temperatuur bij opslag

-40 – 85 °C

Interface

LC

Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)

0 – 85 procent

Hoogte, in bedrijf

0 – 3000 m

Gevoeligheid

-30 dBmW

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Allied Telesis AT-SPSX netwerk media converter 1250 Mbit/s 850 nm” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *